חורף

עם הגשמים האחרונים שפוקדים את הצפון ומזג האוויר הצפוי לסופש הקרוב כדאי לצאת לטיול בצפון! פנסיון בשדות הנמצא בצפון ממוקם בין השדות של רמת ישי וכפר יהושע.

איך לשמור על הכלבים שלנו בחורף?

* הכלב הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה ויודע היכן המקום הכי חמים ונעים בשבילו, כלבים קטנים בדרך כלל מעדיפים להתכרבל עם בעליהם מתחת לשמיכה או להתחמם ליד התנור. שימו לב שהכלב לא מתקרב יותר מידי אל התנור ודאגו למים זמינים כל הזמן בכדי למנוע התייבשות.

* אנחנו ממליצים לדאוג לשמיכה חמימה ומפנקת וכמובן לשים לב לכל סימון התנהגות השונה מהרגיל.

* חשוב מאוד לא לוותר על שגרת הטיולים בחורף. גם כשיורד גשם בחוץ או סתם קר יש לשמור על זמני טיולים קבועים ובכך להימנע מפספוסים לא רצויים בבית… וכמובן שהכלב יהנה להריח את כל הריחות השונים שאחרי הגשם.

אצלנו בפנסיון בשדות מקפידים על הכנות לחורף עם מנורות חימום ושמיכות לכירבול לכל כלב המתארח ולא מוותרים על טיול פעמיים ביום כדי לשמור על הכושר ולנשום את האוויר הנקי.

* במידה והכלב שלכם מעדיף לישון במלונה התקנה פשוטה של מנורת חימום תעזור לשמור עליו וכמובן שמיכה כייפית להתכרבלות, אולי כדאי לרכוש עבורו סוודר מחמם או מעיל חמוד.

* כמו לבני האדם גם לכלבים נטיה לאכול יותר בחורף שימו לב לשינוי בכמויות ודאגו לאיזון הכמויות בהתאם לכלב ולאנרגיות שלו.

* יש כלבים המפחדים מרעש הרעמים, גלו רגישות ובמידה וכלבם מתנהג בחרדה או נובח בזמן סופה הרגיעו אותו ולטפו אותו בתנועות ארוכות עד שירגע, למען האמת מחקרים הוכיחו שלליטופים יש השפעה מרגיעה גם עלינו אז אם אתם או ילדכם חוששים מהרעמים ליטופים הם תרופה נפלאה 🙂

מאחלים לכם חורף חמים ונעים בפנסיון לכלבים המוזמנים אלינו לחופשת חורף בפנסיון בשדות

השארת תגובה