פנסיון כלבים בצפון

פנסיון לכלבים

יש אצלנו שני סוגים של תנאי פנסיון (ועובדים בימים אלו על סוג פנסיון שלישי!) הראשון הוא תא מקורה של עשרה מטר מרובע והשני תא של שלושים מטר מרובע עם מלונת אבן ענקית ובריכה, בשני המקרים התא כולל מיטה אוכל מים ופעמים ביום טיול של חצי שעה בזוגות. יש גם זמן משחק בחצר משותפת תלוי במזגו של הכלב.

פנסיון בשדות עובד תוך הקפדה על שלושה עקרונות מרכזיים המסודרים פה לפי סדר החשיבות שלהם לתפיסתנו וזה מה שמבדיל אותנו מפנסיונים אחרים, עקרונות אלו מקרינים על כל צורת העבודה ומבנה הפנסיון והצגתם פה מאפשרת למי שמחפש פנסיון לכלב לשאול את עצמו אם ה"אני מאמין של פנסיון בשדות" מתאים לאני מאמין האישי שלו.

כלל מספר אחד והכי חשוב מבחינתנו, הכלל נשמע לרוב האנשים ברור מאליו תאמינו לנו או לא, כל כלב שנכנס לפנסיון גם יוצא ממנו, אנחנו עושים כל שניתן לא לאבד כלבים שנמצאים אצלנו בחופשה, נתקלתם פעם בפוסט בפייסבוק על כלב שאבד במהלך חופשה בפנסיון? (אני מקבל לא מעט טלפונים,"תגיד מאור ראית במקרה לברדור לבן") לא אצלנו.

התאים והמרחבים הציבוריים סגורים בצורה טובה והטיולים קורים עם רצועה בלבד.

כלל מספר שתיים עדיין נשמע ברור מאליו, אנחנו קולטים כלבים עם ארבע רגליים וזנב וככה אנחנו גם מחזירים אותם, שלמים ובריאים ונקיים מפרעושים וקרציות, יש פנסיונים שבהם הכלבים שוהים בקבוצות של 4-8 כלבים במרחב ציבורי גדול, אנחנו מאמינים שזה מציין לאיכות החופשה וכשזה עובד טוב אז זה מציין לכל הכלבים בפנסיון לצערנו מצאנו שיש בסגנון החופשה הזה לא מעט סכנות כשכלבים חיים בלהקה יש בניהם, בעיקר בחופשות ארוכות קרבות על מעמד בלהקה לכן אנחנו נמנעים משיכון כלבים שאינם מאותו הבית ביחד (למעט מקרים מיוחדים) הכלבים נמצאים במרחבים ציבוריים בהשגחה בלבד. 

הכלבים מגיעים מביתם מטופלים נגד פרעושים וקרציות או שהם מקבלים טיפול אצלנו ברגע הכניסה, מתחם הפנסיון מרוסס תקופתית נגד פרעושים וקרציות.

כלל מספר שלוש אנשים רבים וגם פנסיוני כלבים רבים נוטים לשים אותו ראשון, הוא לספק לכלבים חופשה מהנה, נטולת חרדות ככל שניתן כזו שהכלב באמת מבלה בה וחוזר לפנסיון בשמחה. זאת אנחנו עושים באמצעות טיולים ממושכים זמני חצר ומשחקים מגוונים זמן בריכה קרטיבים בקיץ ועוד. כדי שגם הבעלים וילדיהם יוכלו לנפוש בנחת אנו מעלים תמונות במהלך החופשה לדף הפייסבוק שלנו ופה באתר.

תאי הפנסיון

כל כלב המתארח בפנסיון "בשדות" מקבל תא פרטי, בנפרד משאר הכלבים. בתא מיטה מרופדת מוגבהת מהרצפה. כלי נקי עם מים זמינים ומשחקים בשביל להעביר את הזמן.

מתוך התא יוצאים פעמיים ביום לטיול בשדות בזוג או ביחיד למשך חצי שעה.

ניקוי וחיטוי התאים נעשה באמצעות רובה מים וסבון לניקוי מרבי.

בפנסיון מערכת חימום לימות החורף הקרים ומערכת צינון לקיץ.

תאי VIP

תאים גדולים ומרווחים במיוחד (30 מטר מרובע) הממוקמים מחוץ למבנה המרכזי של הפנסיון התאים כוללים מלונת אבן ענקית, מיטה, אוכל, מים ובריכה קטנה.

התא פרטי ומיועד לכלב אחד עד שלושה מאותה הבית.

מהתא יוצאים פעמיים ביום לטיול בן חצי שעה בשדות.

מחירון פנסיון:

תא רגיל 60 ש"ח

תא VIP 70 ש"ח

בכל תא ישנה מיטה לרווחת הכלב המתארח, אנו ממליצים להביא שמיכה או פריט אחר עם ריח המוכר לכלב כדי להקל עליו את המעבר בין הבית לפנסיון.

לפני היציאה מהפנסיון אפשר לפנק את הכלב בתספורת ומקלחת במספרה בשדות מכון יופי אשר מעניק מידיי יום פינוקים גם לשאר כלבי האזור.

התנדבויות ומחוייבות אישית

בשדות משמשת מרכז לכלבים אסופים ממועצות רמת ישי, טבעון, יקנעם ומגדל העמק.

ניתן להגיע לשחק ולטפל בכלבים המיועדים לאימוץ ואולי להתאהב ולאמץ גם בעצמכם

צרו קשר עם מאור כדי לתאם התנדבות 054-4545210

בנוסף ניתן להגיע לצורך התנדבות מחוייבות אישית בקהילה לתלמידים בישובי הסביבה.